Добро дошли, ђаци прваци!

Датум: 20. Februar 2024 10:37 Категорија: Новости

Драги будући прваци, добро дошли у Основну школу „Радислав Никчевић"  у Мајуру!
Да ли сте спремни за узбудљиву школску авантуру у установи посвећеној вашем одрастању и знању?

- Играјте се и учите! Откријте заједно с нама да учење може бити чаролија кроз различите игре и креативне активности. Сваки дан доносимо нове изазове и пуно радости!
- Наше учионице су попут чаробних светова! Од учења о диносаурусима до истраживања свемира и наше планете, свака лекција је права авантура, а после сваке пређене – постајете све већи малци генијалци!
- Упознајте нове другаре који воле да уче и истражују баш као и ви! Учење је још забавније када делите радост нових сазнања с пријатељима.
- Наши учитељи нису обични – они су прави хероји! Помоћи ће вам да савладате све изазове и откријете шта све можете!
- Поред учења, очекују вас и разне школске забаве, спортски догађаји, пројекти и много изненађења која ће вам улепшати сваки дан.

Ваша узбудљива школска прича почиње овде.
Придружите нам се у откривању чуда учења и забавите се у школи "Радислав Никчевић".
Пријавите се одмах, чекамо вас да постаните део наше школске породице!

Кликни на линк да погледаш промотивни видео: https://www.youtube.com/watch?v=xrQ2FalLTRA