Сусретања

Датум: 05. Oktobar 2022 14:40 Категорија: Новости

Пројекат братимљења ОШ ,,Попински борци" из Врњачке Бање и ОШ ,,Радислав Никчевић" из Мајура, чији су идејни творци и координатори наставница српског језика и књижевности Јелена Гавриловић Миликић и наставник технике и технологије Ненад Радовановић, најављен је на Наставничком већу у августу 2022. године и део је Годишњег плана рада за школску 2022/2023. годину.
У оквиру тог ширег пројекта поменуто двоје наставника осмислило је школски пројекат ,,Сусретања - с обе стране Мораве" у који ће бити укључени наставници обеју школа 5-8. разреда. Тим поводом, у петак, 30.09.2022, у посети нашој школи била је делегација ОШ ,,Попински борци".
Делегације обеју школа укрстиле су своја професионална искуства и размениле корисна стручна знања; такође, већи део посете посвећен је раду обеју школа на пројекту и планирању даљих корака у раду. Најављено је и потписивање споразума/повеље о братимљењу које би требало да се реализује 13.10.2022. године у Врњачкој Бањи.