Предшколци на радионици код будуће учитељице

Мајурски предшколци су овог понедељка имали прилику да се упознају са својом будућом учитељицом Ружицом Стојановић Ђорђевић. Они су били гости код четвртака – на часу креативне новогодишње радионице. Заједно са њима и својом будућом учитељицом, израђивали су снежне кугле и божићне венце. Учитељица је обезбедила материјал – дрвене основе, украсе за јелку, декоративне бобице, шишарке, украсне траке, а деца су цртала и бојила одређене делове украса и комбиновала материјале како би свака кугла и сваки венац био другачији од осталих. Четвртаци су помагали предшколцима у изради ових декоративних предмета, а предшколци су видно били одушевљени овим дружењем и занимљиво осмишљеним часом и исказали радост због тога што следеће године постају ђаци прваци.