Филмски дан у Колару

Датум: 08. Jun 2023 13:25 Категорија: Новости

Будући петаци

Датум: 01. Jun 2023 22:57 Категорија: Новости

Марија Милосављевић, наставница математике и Мила Нешић, наставница информатике и технике и технологије,   30. и 31.05.2023. године одржале су предавање будућим петацима.

Екскурзија од 1. до 4. разреда

Датум: 29. Maj 2023 21:29 Категорија: Новости

У суботу, 27.5.2023. реализована је екскурзија од 1. до 4. разреда на релацији Мајур - Сокобања - Мајур.

У пратњи су биле разредне старешине свих одељења, директорка школе и стручни водич испред агенције "Атлантик", која је спровела ово путовање.
Ученици су се са екскурзије вратили препуни позитивних утисака.

Доротеа Весић

Датум: 25. Maj 2023 20:46 Категорија: Достигнућа

Браво за ученицу 4/1 разреда, Доротеу Весић! Њен ликовни рад објављен  је у мајском броју часописа "Витез".

Упознавање са ученицима четвртог разреда у Главинцима

Датум: 25. Maj 2023 20:41 Категорија: Новости

Ученике 4. разреда из Главинаца,25.05.2023. године посетила је наставница француског језика Биљана Ђокић како би представила свој предмет.

Продукт базара-ученичка зарада

Датум: 25. Maj 2023 06:08 Категорија: Новости

Од прикупљених средстава Васкршњег базара, а у оквиру пројекта ,,Ради и заради", ученици млађих разреда, од своје зараде оплеменили реквизитима наставу Физичког и здравственог васпитања.

Дан породице

Датум: 16. Maj 2023 21:14 Категорија: Новости

Дан породице је првенствено посвећен освешћивању појединаца и целокупног друштва на важност и значај породице као целине и основе за даљи развој. Ученици млађих разреда на сликовит начин су обележили Светски дан породице и дали на важности очувању здравих породичних односа.

Посета представника Црвеног крста

Датум: 12. Maj 2023 10:07 Категорија: Новости

Волонтери Црвеног крста из Јагодине практично су показали ученицима 1-4.разреда на који начин да укажу помоћ једни другима у невољи.Ученици су са уживањем гледали и учествовали у свим показним вежбама.

Кретањем до здравља

Датум: 12. Maj 2023 10:04 Категорија: Новости

Међународни дан физичких активности (10.мај) под слоганом,, Кретањем до здравља,, обележен је са ученицима од 1.до 4.разреда. Ученици су одрадили загревање и вежбе обликовања, а затим и показали брзину, спретност и прецизност кроз прелажење полигона и развијали такмичарски дух како у природи тако и у затвореном простору. Испробали смо се у различитим играма и упоређивали да ли су боље на отвореном или у затвореном простору, играли фудбал и одбојку и били гласни навијачи. Другари из издвојеног одељења уживали су у лепотама њиховог краја и уређењу школског цвећа. Ученици 1-4.разреда
Учитељице: Ружица Стојановић Ђорђевић -4.разред