Најава презентације поводом Међународног дана толеранције

Датум: 13. Novembar 2018 14:31 Категорија: Новости

У петак 16. новембра , поводом обележавања Међународног дана толеранције, биће одржана презентација у матичној школи и истуреном одељењу у Колару. Презентацију организују стручни сарадници Весна Недељковић и Маја Мићовић.

Изложба фотографија "Од речи до слике"

Датум: 13. Novembar 2018 11:49 Категорија: Новости

Изложба "Од речи до слике" постављена је у холу школе до краја новембра. Чланови новинарске-фото секције из Мајура, инспирисани књигом и октобром, месецом који је традиционално посвећен писаној речи и Сајму књига у Београду, направили су маштовит и занимљив колаж фотографија.
Уживајте у њиховој креативности.
Читајте и фоткајте и ви.

Обука за е-дневник

Датум: 09. Novembar 2018 16:14 Категорија: Новости

Данас је у школи одржана обука за вођење електронског дневника коју су водили координатори Андријана Стефановић и Ружица Стојановић Ђорђевић. Присуствовали су сви наставници, стручни сарадници и директор школе.

"Реци НЕ пороцима"

Датум: 06. Novembar 2018 16:34 Категорија: Новости

У уторак 06.11.2018.године одржана је презентација ученицима 7. и 8. разреда под називом "РЕЦИ НЕ ПОРОЦИМА". Презентацију одржали стручни сарадници школе Весна Недељковић и Маја Мићовић у сарадњи са Црвеним крстом.

Угледни час енглеског језика

Датум: 04. Novembar 2018 20:45 Категорија: Новости

Најава за угледни час

Датум: 02. Novembar 2018 09:10 Категорија: Новости

Најава за угледни час "Хајдуци и ускоци" за понедељак, 5. новембра.

Кутак за литерарни тренутак - новости

Датум: 30. Oktobar 2018 11:31 Категорија: Новости

И овог понедељка у Кутку ћете пронаћи нове занимљивости и мудрости, подсетити се стихова непревазиђеног Душка Радовића, дивити се креативности наших ученика...
И, што је најважније, нема плагијата - све је оригинално.

Радујте се читајући

Датум: 28. Oktobar 2018 23:06 Категорија: Новости

Радујте се читајући о, управо завршеном, 63. Сајму књига у Београду, на страници
новинарске - фото секције

Презентација о Вуку Стефановићу Караџићу

Датум: 26. Oktobar 2018 20:23 Категорија: Новости

Данас су ученици осмог разреда подручног одељења у Колару одржали презентацију посвећену животу и делу Вука Стефановића Караџића. Презентацију је организовала наставница српског језика Васка Петровић а присуствовали су сви ученици старијих разреда и  наставници.

Обележавање Дечје недеље у Колару

Датум: 21. Oktobar 2018 22:47 Категорија: Новости