Ekskurzija učenika mlađih razreda

Датум: 18. Maj 2017 13:30 Категорија: Новости

17. 5. 2017. realizovana je ekskurzija učenika od prvog do četvrtog razreda OŠ,, Radislav Nikčević". učenici su spakovali pune rančeve svega što im je potrebno za uživanje, ali su isto nisu zaboravili da ponesu još i dobrog raspoloženja i osmeha.
Фотографија корисника Slavica Miiljkovic

Naša prva stanica bio je Prirodnjački muzej u Svilajncu, gde su deca oduševljeno gladala eksponate kako u muzeju tako i u parku muzeja.
Фотографија корисника Danijela Petkovic

Manastir Manasija, zadužbina Stefana Lazarevića, je bilo naše sledeće mesto na maršuti. Oduševljeni kako lepotom manastira i porte tako i prirode uživala su u veremenu koje su tu proveli.

Фотографија корисника Danijela Petkovic

Puni utisaka krenuli smo dalje gde nas je nekoliko kilometara dalje sačekao Veliki buk ( Lisine), njegov huk, preleoa kristalno čista i hladna voda i priroda u koju se lepo ušuškao.

Celodnevni utisak zaokružen je igrom i zabavom svih učenika.

I naravno posle svega umorni savladao nas je san.