СВЕТИ САВА, школска слава

Датум: 27. Januar 2017 13:01 Категорија: Новости

Ученици наше школе, подручно одељење у Колару, представили су се на најлепши начин обележавањем школске славе у Дому културе, 27. јануара 2017 .године. Дом културе био је пун, учесници припремљени одлично, а приредба ефектна. Приредбу је као водитељ отврила, најавила Миљана Младеновић, ученица 7/2. Упечатљив траг оставили су глумци Јован Гајић, Филип Гајић, Анђела Милановић, Никола Сентић, Лука Сандић и увек насмејана петакиња Марија Младеновић. Ту су и наши мали ђаци, који су помоћ за припремање приредбе добили од учитељица Бојане и Љиљане, а они најмлађи од васпитачице. Васка Петровић, уз подршку Марије Тодоровић, Сенка Томић направили су заједно са ученицима предивну приредбу. А ту је и петак ЖељкоЈевремовић, који је уз хармонику дао додатан сјај овом дивном дану.Хвала и наставнику ликовне културе који је рестаурирао икону Светог Саве. Припредба је урађена по сценарију вероучитеља Младена Ристановића. Срећна слава Свети Сава!