Трећи регионални сајам образовања "NOUFEST 2015"

Датум: 13. Mart 2015 14:57 Категорија: Новости

Трећи регионални сајам образовања "NOUFEST 2015"  посетили су ученици наше школе 7 и 8. разреда из Колара, 13.марта, у пратњи наставника: Топлице Андрејић, Младена Ристановића и Маријане Цветковић. Одлазак на сајам  био је организован и бесплатан захваљујући аутобуском превознику EUROLIN из Параћина.
Промоција средњих школа и факултета била је у згради Високе медицинске школе струковних студија у Ћуприји. Ово је била идеална прилика за све будуће средњошколце да, на једном месту, сазнају све оно што им може помоћи при одлучивању о свом предстојећем животном позиву. Осим тога, ученици су се дружили са роботима, учили како се програмирају видео игрице, сазнали све о ласерима, а поједини су искористили умешност ученика смера струковни козметичар естетичар да се нашминкају и улепшају.