ОНЛАЈН - КУРСЕВИ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Датум: 12. Mart 2020 11:03 Категорија: Новости

Драги ђаци,

Обавештавамо вас да смо у сарадњи са Савременом основном школом обезбедили бесплатне онлајн-курсеве енглеског језика.

Са овим курсевима Савремена основна школа пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика и да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.

Уколико сте ђак V–VIII разреда и желите да унапредите своје знање енглеског језика, позивамо вас да се пријавите за бесплатан онлајн-курс енглеског језика код свог наставника, који ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева.

Уколико будете били један од добитника, добићете поклон-код са којим остварујете право на бесплатан курс. Након што добијени код унесете на страни пријаве, добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног онлајн-курса.

Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.