Презентација: Здраве навике кроз време

Датум: 25. Decembar 2019 10:36 Категорија: Новости

У петак, 13. децембра, одржана је презентација "Здраве навике кроз време" коју су припремили, током слободне наставне активности Свакодневни живот у прошлости уз помоћ наставника Владимира Орбовића, ученици 7/1 одељања Викторија Маринковић, Лазар Јевремовић, Лука Миловановић и Вељко Петровић. Презентација је одржана у библиотеци матичне школе уз присуство другара из одељења 7/1 и наставника. Ученици су презентовали античку и српску средњовековну исхрану и скренули пажњу на спортске активности које су се подразумевале у то време. Презентација је одржана у склопу школског пројекта "Буди фит уз микробит" (у оквиру пројекта "Шкоал за 21. век").