ЈЕСЕН НАМ СЕ СМЕШИ, СА НАМА ЗАПЛЕШИ

Датум: 25. Novembar 2019 17:53 Категорија: Новости

У издвојеном одељењу у Главинцима 5.11.2019. године учитељице Ружица Стојановић Ђорђевић и Данијела Петковић реализовале су тематски дан под називом ,, Јесен нам се смеши, са нама заплеши". Тематски дан је обухватао наставне предмете: српски језик, математика, ликовна култура и физичко васпитање са ученицима од првог до четвртог разреда. Наставне јединице су се низале једна за другом, ученици су се нашли у неким новим улогама, а све је то протекло у најбољем реди под будним оком реализатора. Сам тематски да је обухватао и долазак колега, али и неизоставну улогу су у реализацијама активности имали и родитељи. Неке смо вратили у школске клупе, у ђачке дане, подсетили на игре које су можда и заборављене, а осмеси су говорили и више од речи. Хвала свима на подршци и помоћи за реализацију још једне од активности у овој школској години. Видимо се ускоро, неким новим поводом!

Реализатори тематског дана
Учитељице Ружица и Даца