СМЕХОМ ДО ЗДРАВЉА

Датум: 23. Januar 2019 08:57 Категорија: Новости

У библиотеци матичне школе, у четвртак 17.01.2019, одржана је презентација ,,Смехом до здравља”. Педагогица Весна Недељковић, библиотекарка Маја Мићовић и наставница српског језика и грађанског васпитања Јелена Гавриловић Миликић су ученике 5-8. разреда провеле кроз занимљиву причу о смеху. Од мотивационе песме Драгана Лаковића, преко предавања о значају смеха за свакодневно психо-физичко здравље човека, посебно младих људи, цитата великих умова на тему смеха, филма о Чарлију Чаплину, преко дебате ,,Шта ми доноси осмех”, до завршног сегмента презентације који је био посвећен причању вицева, из библиотеке се могао чути звонки смех окупљених. Тиме је идеја организаторки да подигну свест ученика о важности и неопходности смеха у животу остварена, а мисија ,,Смехом до здравља” успешно започета.