Одржано литерарно такмичење "Јара Лабуд"

Датум: 07. Decembar 2018 00:07 Категорија: Достигнућа

У препуној читаоници Народне библиотеке " Радислав Никчевић", 05.12.2018. одржано је финално вече традиционалног литерарног такмичења посвећеног чувеном јагодинском професору књижевности Јари Лабуду. Литерарна секција из Мајура којом руководи наставница срспког језика и књижевности Јелена Гавриловић Миликић и ове године је, у духу изузетне сарадње секције с Народном библиотеком, узела учешће у овој манифестацији.  Ученица Анђела Пљеваљчић 8/1 представила се прозним радом " То је био распуст", а ученица Анђела Соколовић 7/1 прозним радом " Старица из Београда". Богатство њиховог литерарног талента је потврђено и великом подршком публике. Ученица Анђела Соколовић освојила је 3. место у конкуренцији основношколског узраста.