АКТИВНОСТИ ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

Датум: 27. April 2018 10:13 Категорија: Новости

Поводом обележавања 110 година постојања ОШ ,, Радислав Никчевић" у Мајуру ученици и запослени су мноштвом активности се потудили да на што свечанији начин обележе јубилеј.
У недељи обележавања јубилеја наши мали ученици су са својим учитељима се играли старих добрих игара у којима су развијали другарство и сарадњу, а најлепше од свега је било посматрати лица насмејане и задовољне деце.

Посебно ја било занимљив групни плес (flash mob) на нумеру Тајчи ,, Хaјде да лудујемо" у коме су учествовали сви ученици и већина запослених, а за реалзацију и помоћ посебну захвалност заслужује и кореограф Жељко Илић и DC team.

Поред ученика у обележавање Дана школе су се укључили и родитељи који су са наставницима одиграли утакмице у малом фудбалу и одбојци.