Поклони флајер – улепшај дан

Датум: 22. April 2018 23:22 Категорија: Новости

У недељи када прослављамо 110. година  постојања ОШ“ Радислав Никчевић“ као једна од пратећих манифестација организована је акција „ Поклони флајер-улепшај дан“. Том приликом су ученици 5-7. разреда из Мајура, у пратњи наставнице српског језика Јелене Гавриловић Миликић, педагогице Марине Танасковић и библиотекарке Данијеле Петковић, делили промотивни материјал на редовној аутобуској линији Јагодина-Мајур. Ученици су, делећи флајере, успостављали комуникацију са мештанима и путницима представљајући своја лична постигнућа, као и највећа постигнућа своје школе. На овај начин желели смо да представимо дуг век и велике успехе наше школе, али и да, у време одумирања села у нашој земљи, подсетимо да свако село живи и траје док у њему има ђака и наставника.