Успешни ученици

Ученици који су освојили прво место на ,, Светосавском квизу" 26.1.2018. године у ОШ,, Горан Остојић" су:
- Вељко Петровић 5-1
- Зорана Николић 6-1
- Марија Миленковић 7-1
- Милена Милошевић 8-1

Ученица Милена Милићевић 7-1 ушла је у финале рецитовања на ,, Светосавском квизу".

На литерарном тамичењу ,, Јара Лабуд" у организацији Народне библиотеке ,, Радислав Никчевић" у Јагодини учествовали су следећи ученици:
- Бојана Ивановић 7-1
- Милена Милићевић 7-1
- Анђела Соколовић 6-1; треће место.

Ученик осмог разреда Дамјан Миладиновић  8-1 је освајач многобројних награда у стрељаштву.

Ученице Елеонаора 2-1 и Теодора 4-1 Стојановић су на тамичењима у пливању освојиле бројне награде.

У току школске године наши ученици су учествовали и постигли разултате на разним општинским и регионалним такмичењима:
 
1.      Општинско такмичење из српског језика и језичке културе:
 
Теодора Савић 6-1 Друго место пласман на окружно
Марија Миленковић 7-1 Треће место пласман на окружно
Анђела Пљеваљчић 7-1 Треће место пласман на окружно
Милена Милошевић 8-1 учешће
Катарина Мијалковић 8-1 учешће
 
2.      Општинско такмичење рецитатора:
 
Михајло Крстић 2-1 учешће
Сара Антић 4-1 учешће
Марија Миленковић 7-1 Треће место
Никола Костић 8-1 Друго место пласман на окружно
 
3.      Књижевна олимпијада:
 
Марија Миленковић 7-1 Треће место општинско, друго место окружно
 
4.      Литерарни конкурс „Јара Лабуд“
 
Анђела Соколовић 6-1 Треће место
 
5.      Општинско такмичење из математике:
 
Зорана Николић 6-1 Друго место, Треће место окружно
Теодора Савић 6-1 – похвала
Анђела Пљеваљчић 7-1 Друго место
Огњен Стаменковић 7-1 Треће место
Немања Костић 4-1 Треће место
Матија Радосављевић 4-1 – похвала
Андрија Пантић 4-4 Друго место пласман на окружно
Давид Николић 3-1 – Треће место
Симона Милановић 3-1 – учешће
Емилија Златковић 3-1 – учешће
 
6.      Такмичење „Мислиша“ и „Кенгур без граница“
 
7.      Општинско такмичење из страних језика:
 
Енглески језик: Мирјана Младеновић 8-2 – учешће
Француски језик: Милена Милошевић 8-1 – Треће место
                                  Јелена Ђорђевић 8-1 – учешће
                                 Мирјана Младеновић 8-2 – учешће
 
8.      Франкофонија:
 
Сара Рацић 7-1 учешће
Марија Миленковић 7-1 учешће
Анђела Пљеваљчић 7-1 учешће
Милена Милићевић 7-1 учешће
Мирјана Младеновић 8-2 Прво место
Милица Кларић 3-1 учешће
Емилија Златковић 3-1 учешће
Мартина Петровић 3-1 учешће
Сара Палочевић 3-1 учешће
Анђела Трајковић 3-1 учешће
Андријана Стојановић 3-1 учешће
Сара Антић 4-1 учешће
Јулија Маринковић 4-1 учешће
 
9.      Општинско такмичење из географије:
 
Лазар Рошковић 7-1 – Друго место пласман на окружно
Милена Младеновић 8-2 – Друго место пласман на окружно, учешће на републичком
 
 
10.    Општинско такмичење из историје:
 
Вељко Петровић 5-1 учешће
Алекса Милошевић 5-2 учешће
Теодора Савић 6-1 Прво место пласман на окружно
Анђела Стаменковић 6-1 учешће
Лазар Рошковић 7-1 учешће
Анђела Младеновић 7-1 учешће
Андријана Станковић 8-1 учешће
 
11.    Општинско такмичење из биологије:
 
Зорана Николић 6-1 учешће
Невена Младеновић 6-2 учешће
Анђела Стаменковић 6-1 учешће
Александра Јовановић 7-1 учешће
Марија Миленковић 7-1 учешће
Милена Милићевић 7-1 учешће
 
12.    Општинско такмичење из физике:
 
Невена Младеновић – похвала
 
13.    Општинско такмичење из веронауке:
 
Квиз: Вељко Петровић 5-1 Прво место
          Зорана Николић 6-1 Прво место
         Марија Миленковић 7-1 Прво место
         Милена Милошевић 8-1 Прво место
Рецитал: Милена Милићевић 7-1 Учешће
Појање: Јулија Маринковић Учешће
               Сара Антић Учешће
               Милица Кларић Учешће
               Емилија Златковић Учешће
 
 
 
14.    Државно такмичење у стрељаштву:
 
Дамјан Миладиновић 8-1 Треће место
Општинско и окружно такмичење Прво место
 
15.    Општинско такмичење у клизању:
 
Андреа Симић 1-2 учешће
Виктор Станковић 4-1 учешће
Емилија Златковић 3-1 учешће
Марко Николић 5-1 учешће
Стефан Мирковић 8-1 учешће
Јелена Ђорђевић 8-1 учешће
 
16.    Дворанско атлетско првенство за основне школе:
 
Филип Матејић 8-1 бацање медицинке Треће место
Љубиша Ивковић 8-1 бацање медицинке учешће
Алекса Стојановић 7-1 скок у даљ учешће
 
17.    Џудо
 
Филип Матејић 8-1
 
18.    Општинско такмичење у пливању:
 
Елеонора Стојановић 2-1 Друго место
Теодора Стојановић 4-1 Прво место
 
19.    Маратон:
 
Антонела Младеновић 4-1 Учешће
Велојевић Габријела 4-1 Учешће
Тодоровић Филип 4-1 Учешће
Станковић Виктор 4-1 Учешће
Златковић Емилија 3-1 Учешће
Јевремовић Лука 3-1 Учешће
 
20. Пролећни крос РТС-а (учествовали сви ученици школе)
21.    Такмичење у плесу:
 
 
Андријана Стојановић 3-1 Треће место
Мартина Петровић 3-1 Треће место
Емилија Златковић 3-1 Треће место
Милица Кларић 3-1 Треће место
Анђела Трајковић 3-1 Треће место
Сара Палочевић  3-1 Треће место
Николина Костић 1-1 Прво место
Елена Миленковић 1-1 Прво место
 
22.    Фудбалери
 
Лука Миловановић 5-1
Лука Милојевић 5-1
Јован Зафировић 5-1
Давид Веселиновић 6-1
Лука Ђорђевић 6-1
Немања Јевтић 7-1
Стеван Палочевић 7-1
Никола Милојевић 8-1
Милош Миладиновић 8-1
Андрија Јевтић 8-1
Марко Миљковић 8-1
Стефан Мирковић 8-1
Немања Костић 8-1
Љубиша Ивковић 8-1
Илија Ђорђевић 8-1
Лука Симић 8-1
Саша Станковић 8-1