Квизирација - додела награда

У понедељак, 12. јуна 2023. године у богословији Светог Јована Златоустог у Крагујевцу уручене су награде на одржаном такмичењу Квизирација. Нашу школу су представљали Емилија Стефановић 6/1, Милица Кларић и Давид Николић 8/1, који су заузели треће место на окружном такмичењу и учешће на републичком. Награде је уручио ректор богословије протојереј – ставрофор проф. др Зоран Крстић.
Сеоска литија у Главинцима

Ученици од 1. до 4. разреда из Главинаца су са својим учитељицама присуствовали Светој литургији поводом сеоске литије а након тога,код записа је обављен богослужбени обред.
Филмски дан у Колару

Будући петаци

Марија Милосављевић, наставница математике и Мила Нешић, наставница информатике и технике и технологије, 30. и 31.05.2023. године одржале су предавање будућим петацима.
Екскурзија од 1. до 4. разреда

У суботу, 27.5.2023. реализована је екскурзија од 1. до 4. разреда на релацији Мајур - Сокобања - Мајур. У пратњи су биле разредне старешине свих одељења, директорка школе и стручни водич испред агенције "Атлантик", која је спровела ово путовање. Ученици су се са екскурзије вратили препуни позитивних утисака.
Доротеа Весић

Браво за ученицу 4/1 разреда, Доротеу Весић! Њен ликовни рад објављен је у мајском броју часописа "Витез".
Упознавање са ученицима четвртог разреда у Главинцима

Ученике 4. разреда из Главинаца, 25.05.2023. године посетила је наставница француског језика Биљана Ђокић како би представила свој предмет.
Продукт базара-ученичка зарада

Од прикупљених средстава Васкршњег базара, а у оквиру пројекта ,,Ради и заради", ученици млађих разреда, од своје зараде оплеменили реквизитима наставу Физичког и здравственог васпитања.
Дан породице

Дан породице је првенствено посвећен освешћивању појединаца и целокупног друштва на важност и значај породице као целине и основе за даљи развој. Ученици млађих разреда на сликовит начин су обележили Светски дан породице и дали на важности очувању здравих породичних односа.
Посета представника Црвеног крста