Фото галерија

Школска слава Свети Сава

Свети Сава у Колару
РЕЦИКЛИРАМО ЗА БОЉЕ СУТРА – ПРОДАЈА САКУПЉЕНИХ СИРОВИНА

Наша школа је дуги низ година укључена у различите акције прикупљања и продаје сировина које се могу рециклирати, а највише сакупљамо: пластику, стари папир и лименке. Сарађујемо и са удружењем „Чеп за хендикеп“. Својим активностима делујемо на промену друштвене свести и одговорности, како према животној средини, тако и према особама са инвалидитетом.
Једнодневни излет на Копаоник

БЛИЖЕ НАМ СЕ ПРАЗНИЦИ

Школски пројекат"Буди фит уз микробит"

РАСТЕМО ЗА ЈОШ ЈЕДНУ НОВУ ГОДИНУ

У СУСРЕТ ПРАЗНИЦИМА ( СВЕ НАМ ЈЕ БЛИЖА 2020. ГОДИНА)

Кећење јелке у холу школе
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

7. децембра 2019. године одржано је Општинско такмичење из математике. Наши ученици су постигли следеће резултате: Елеонора Стојановић 4/1 - 2. место Михајло Крстић 4/1 - 3. место Урош Костић 4/1 и Лука Пљеваљчић 4/1 – похвале Андрија Пантић 6/2 – похвала
САРАДНИЧКИ ЧАС: Појам и настанак првих насеља

У среду 4.12.2019. године, са одељењем 6-1, одржан је сараднички час ликовне културе, географије и српског језика и књижевности.
Верска настава-угледни час

У понедељак 4. 11. 2019. године, одржан је угледни час из верске наставе. Тема часа је била " Пост". Реализатори овог часа су били ученици 8/1 разреда и наставник Младен Ристановић.